KONST / Litografier / Serigrafi 16192035
*
nr 1619 2035
Roy Lichtenstein
(1923-1997), USA
Serigrafi, "Guild Hall, East Hampton", 1974, ej signerad, Silkscreen, reproduktion efter målningen "Landscape", oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 81x86,5
Roy Lichtenstein, amerikansk målare och skulptör född 1923, död 1997.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 20:01:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 19:50:25
1
Vinnande bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein, amerikansk målare och skulptör född 1923, död 1997.
Läs mer om Roy Lichtenstein
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk ej signerad litografier oramat löst blad roy lichtenstein serigrafi silkscreen usa
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:33
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte, sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:27
*
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein, amerikansk målare och skulptör född 1923, död 1997.
Läs mer om Roy Lichtenstein
nr 1619 2035
Roy Lichtenstein
(1923-1997), USA
Serigrafi, "Guild Hall, East Hampton", 1974, ej signerad, Silkscreen, reproduktion efter målningen "Landscape", oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 81x86,5
Roy Lichtenstein, amerikansk målare och skulptör född 1923, död 1997.
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 19:50:25 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein, amerikansk mÃ¥lare och skulptör född 1923, död 1997.Läs mer om Roy Lichtenstein
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk ej signerad litografier oramat löst blad roy lichtenstein serigrafi silkscreen usa
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:33 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte, sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:27